НастройкиПрофилПолезни линкове

 

За контакти

E-mail: info@domaza.bg

Моб.: +359 877 737 790

 

 

Моля, попълнете посочените данни, за да можем да се свържем с Вас.

   

България

 

 

Станислава Кирякова

Директор регионално развитие в България

Говорими езици: български, английски

 stanislava@domaza.org

 +359 877 737 790

 stanislava.domaza

 Stanislava Kiryakova

   

 

Мартина Николова

Маркетинг мениджър

Говорими езици: английски, български

 martina@domaza.org

 +359 892 220 830

 Martina Domaza

   

 

Даниела Христова

Маркетинг мениджър

Говорими езици: английски, български

 daniela@domaza.org

 +359 894 304 228

 Daniela Domaza

   

 

Диляна Ангелова

Маркетинг мениджър

Говорими езици: английски, български

 dilyana@domaza.org

 +359 894 667 390

 Dilyana Domaza

   

 

Борислава Флорова

Маркетинг мениджър

Говорими езици: английски, български

 borislava@domaza.org

 +359 877 731 440

 Borislava Domaza

   

 

Анна Приходко

Ръководител информационен отдел

Говорими езици: английски, български, руски

 prihodko@domaza.org

 +359 877 044 114

 Anna Domaza

   

Нашият Екип

 

 

Виктория Бонева

Генерален директор продажби

Говорими езици: български, английски

 viktoria@domaza.org

 domaza.bg

 Viktoria Boneva

   

Русия

 

 

Айнур Садвакасова

Директор регионално развитие в Русия

Говорими езици: руски, казахски, английски

 ainur@domaza.org

 +7 499 918 32 42

 +44 20 719 378 72

 +44 20 704 879 82

 ainur.domaza

 Ainur Sadvakassova

   

 

Татьяна Мазнева

Маркетинг мениджър

Говорими езици: руски, английски

 tatyana@domaza.org

 +44 20 373 489 30

 +7 499 918 42 76

 tatyana.domaza

   

Австрия

 

 

Кремена Иринкова

Регионално развитие в Австрия

Говорими езици: немски, английски, български

 irinkova@domaza.org

 +43 676 60 444 06

 domaza.at

   

Гърция, Кипър

 

 

Мария Маркова

Маркетинг мениджър

Языки: гръцки, английски, български, руски

 markova@domaza.org

 +30 21 123 402 82

 support.domaza.gr

   

Испания

 

 

Бети Авила

Маркетинг мениджър

Говорими езици: испански, английски

 beth@domaza.org

 +34 91 060 18 74

 Betzy Domaza

   

Украйна

 

 

Янина Ефименко

Маркетинг мениджър

Говорими езици: руски, украински, английски

 yanina.yefymenko@domaza.org

 +44 20 373 489 30

 yanina.yefymenko

 


По въпроси, свързани с реклама на портала, пишете на email: info@domaza.bg

По въпроси, свързани с техническата поддръжка или използването на портала, пишете на email: support@domaza.bg